Založ si blog

Trnkovi trčia už len topánky

Neviem komu konkrétne sa pchal až tak do zadnice pán Trnka, župan KSK.

Tak ako zožal pochvalu za včasné prerušenie vyučovania ma stredných školách už 9.marca, čo istotne prispelo k eliminácii prenosu „korony“. Tak to vie šmahom ruky zase raz posrať. A to vskutku s nevídaným úspechom a razanciou.

Už teraz sa totiž chváli pripravenými internátmi na karantény s počtom 3500 miest.

Neviem, či ho niekto „zhora“ o to žiadal. Matovič dokonca svoju podporu jeho osobe v jednej z predvolebných debát poprel, že „Trnka nie je ich“. Teda si nemyslím, že ho o túto pioniersku angažovanosť požiadal.

Iniciatívny blbec je horší, ako triedny nepriateľ.

Celá príprava internátov mala množstvo technických problémov. Najhoršie na tom boli študenti na intrákoch na Medickej ulici 2 a internáte Antona Garbana na Werferovej ulici č.10. Veci im jednoducho, bez varovania zbalili do čiernych mechov, hlava nehlava. Vypáčili  im zámky na skrinkách a pohádzali veci hore dole. Medzi študentmi sa táto informácia začala šíriť a tak nabehli na internáty. V jednej chvíli ich tak na jednom mieste bolo minimálne 100. Že aký zákaz stretávania sa? Že aký sme „stop korona pozitív“??

Sto ľudí pokope???? Je Trnka normálny???

Gestapáčka, šéfka intrákov zrážala asi pred ním opätky až tak, že na študentov a ich rodičov vraj vrieskala. Pokyn je pokyn!

Keď aj nejaká vychovávateľka chcela ústretovo pobaliť veci dievčaťu do kufra, navrieskala aj na ňu.

To sú všetko informácie z debát na FB. Lebo truhlík Rastík sa s tým ešte pochváli na sieti. Že aký on je angažovaný a pripravený na koronu.

Môj svedomitý. Ľudia ho tam zhejtovali. On napíše niečo v tom zmysle, že mu je ľúto, že to neprebehlo hladko. Tu predsa nemáme vyhlásený výnimočný stav, aby niekto mohol siahať na cudzí majetok.

Stačilo to zmanažovať na konkrétne časy, pre konkrétneho študenta. Eliminovať tak stretnutie 100 ľudí na jednom mieste a nepochybne aj škody na ich súkromnom a možno aj skromnom majetku.

Tu nejde o nejaké „gače“ ako napísal zrejme nejaký verný Trnkov tajtrlík, ktorý sa to snažil zľahčovať. Ide o princíp, že chceme v mladých ľuďoch budovať princípy demokracie, tolerancie a ľudských práv a niekto im jednoducho znehodnotí ich veci bez komunikácie s nimi. To je skutočne vrchol empirického/zážitkového vyučovania. Na mnohé veci si možno zarobili po brigádach v podnikoch, ktoré ich dlho nebudú potrebovať. A tak skoro si teda na nové veci nezarobia. Navyše ten pocit, že sa im niekto hrabal vo veciach…. Brrrr… Jedno je isté. Tento zážitok ich naučil jednému, Trnka tu nie je pre nich.

Je to len skrátka taký šéf, že dovolí zničiť ich majetok. Išlo o bezprecedentné správanie ľudí „pod vládou Trnku“. Takže je za to zodpovedný.

Inak z tých 3 milión eur, ktoré akože vyčlenil na boj s koronou, nech si rovno pripraví niečo aj na odškodné pre týchto mladých ľudí. Hlúpo premrhal šancu, ktorú som mu aj, ako bloger dala.

Nechváľ veru bloger dňa pred večerom! Nechváľ ani Trnku, lebo mu z toho okamžite prepne!

Stratil som pero, nepodpíšem!

31.05.2020

A k tomu stratil ešte aj rozum a hrdosť. Zas a znova potvrdzuje župan Trnka svoju malosť. Tým vôbec nemyslím malosť fyzickú. Za to naozaj nemôže. Môže však za to, akým vnútorne malým človekom je. Viete. Ten pocit, keď je niekto najprv geroj, lebo sa vraj teší na porovnávanie výdavkov na dohody za svojej éry a v minulosti po tom, čo poslanci schválili kontrolu [...]

A cenu pokrytec roka získava. . . . .

11.05.2020

Je rok 2015 a vy, ako opozičník kritizujete svojho rivala za prezamestnanosť na úrade. Na tento úrad sa za hlavného šéfa dostanete o dva roky neskôr, aj vďaka neustálej kritike netransparentnosti, kradnutie, zamestnávanie „kamarátov“ a pod. Prosto „šťááástie“. To, že človek o ktorom hovoríme si postavil kampaň aj na EEI, s ktorým jeho úrad nemá, ale že NIČ [...]

Poskočiť v rebríčku, len kam?

05.05.2020

Transparency international Slovensko sa podarilo niečo úžasné. V hodnotení „transparentnosti“ žúp sú skokanom v rebríčku Áno, ONI sami sú skokanom rebríčka transparentnosti, nie Košická župa, nie Trnka ! Predstavte si situáciu: ste kondičný tréner a súčasne sedíte v odbornej porote, ktorá hodnotí, ako ôsmi vypasení zverenci schudnú. A aké to prekvapenie, [...]

Putin

Putin nariadil posilniť bezpečnosť na hraniciach Ruska

28.05.2023 15:37

K tomuto rozhodnutiu prišlo v čase, keď na území Ruska hlásia čoraz častejšie útoky.

3B-Gregus

Vtáčiu chrípku hlásia po Liptove na ďalších miestach. Prenos je možný aj na ľudí

28.05.2023 15:00

Veterinári identifikovali vírus na Oravskej priehrade, Liptovskej Mare a v bratislavských Rusovciach. Ohrozí zdravie ľudí či kúpaciu sezónu?

Jaroslav Naď

Naď: Najvyšší ústavní činitelia dostali správu o snahe zmanipulovať voľby

28.05.2023 14:58

Podľa exministra Naďa mal konkrétny občan dostať finančnú odmenu na manipuláciu volieb v prospech strany Smer.

polícia

Polícia pripravuje pre nedeľný koncert Depeche Mode bezpečnostné opatrenia

28.05.2023 14:32

Po koncerte posilnia niektoré linky mestskej hromadnej dopravy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 78
Celková čítanosť: 383805x
Priemerná čítanosť článkov: 4921x

Autor blogu

Kategórie